Vážení,
vzhledem k tomu, že se maximální propustnost soutěže Rallysprint Předotice v několika málo minutách naplnila a tím nebylo velkému počtu zájemců o tuto soutěž umožněno se přihlásit, tudíž jsme se po poradě s pořadateli, komisaři i časoměřiči rozhodli, že soutěž uspořádáme i v sobotu i v něděli. Sobotní i nědělní soutěž bude pohárově ohodnocena každá zvlášť. Body do celkového poháru AUTO Design cup budou přičteny dle dosažených časů, které porovnáme ze sobotní i z nedělní soutěže. 
Pokud budete mít zájem o přihlášení do nedělní etapy, přihlašte se na stránkách autodesigncup.cz. Přihlášky budeme spouštět v pondělí 16.4.2018 v 15:00hod. 
Posádka, která je již přihlášena na sobotní etapu a bude chtít jet i v něděli, má tuto možnost. Prosíme, aby svou přihlášku též online vyplnila. Nicméně upřednostněny budou posádky, které se do sobotní soutěže nestihly přihlásit. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat - 777874120.
p.s. stížnosti na rozdílné počasí v těchto soutěžích, ani jiné připomínky na nerovnost podmínek vůbec nikde neříkejte, dáváme vám možnost se zúčastnit. V opačném případě by jste bez možnosti získání bodů seděli doma...

Hezký den
Auto design cup - Mráz Petr

 

Hlavní sponzor - firma AUTO Design - pořádá 9. ročník rallye poháru pod názvem - AUTO DESIGN CUP 2017.

AUTO Design Cup je určen jak pro závodní, tak i civilní, nebo speciálně upravené vozy. Příhlásit se může jakákoliv dvoučlenná (v závodě OKRUH i jednočlenná) posádka starší 18-ti let. Bezpečnostní prvky ve voze: ochranné přilby s homologací, hasící přístroj 2kg (1kg), pokrytí oděvem celé tělo jezdce i spolujezdce. Více v "pravidlech". Není podmínkou pro žádnou posádku účastnit se celého poháru, můžete si sjet pouze jeden, dva závody dle vlastního výběru.