Konečné výsledky 2019


A1

posádka vozidlo Okruh Bechyně Rallysprint Předotice Rallysprint Křešice Třebonínský rallysprint Rallye Krtely Okruh Bechyně II body celkem
1 Roman Tvarůžek
Richard Dobiáš
Suzuki Swift 10 0 10 8 6 10 44
2 Stanislav Pavlík
Alena Hepnarová
VW Polo 0 10 8 10 10 6 44
3 Dominik Dobiáš
Petr Volf
VW Polo 8 0 6 6 8 8 36
4 Jaroslav Koranda Toyota Yaris 0 0 0 0 1 4 5
5 Zdeněk Fiedler
Libuše Fiedlerová
Trabant 601 RS 0 0 0 4 0 0 4
6 Petr Bašta Toyota Yaris 0 0 0 0 1 2 3

A2

posádka vozidlo Okruh Bechyně Rallysprint Předotice Rallysprint Křešice Třebonínský rallysprint Rallye Krtely Okruh Bechyně II body celkem
1 Jaroslav Kožišník
Jakub Štěpánek
Škoda Felicia 8 10 8 10 0 6 42
2 Pavel Novotný
David Prokeš
Škoda 120L 10 4 6 0 10 2 32
3 Petr Zvára
Milan Breda
Škoda 130 2 8 10 0 4 8 32
4 Tomáš Tesař
Tereza Tesařová
Škoda 130LR 6 2 0 6 6 4 24
5 Jana Votavová
Lukáš Votava
Suzuki Swift 4 0 0 8 8 0 20
6 Petr Podhrázský Škoda Felicia 0 0 0 0 0 10 10
7 Jiří Valeš
Miluše Bartošová
Škoda 130 0 0 4 0 2 1 7
8 Martin Fejfar
Jan Bíca
Suzuki Swift 0 6 0 0 0 0 6
9 Zdeněk Matas
Dana Vyletová
Škoda Favorit 0 1 0 0 0 0 1
10 Zdeněk Polák
Filip Hlavsa
Škoda Favorit 0 1 0 0 0 0 1
11 Veronika Kožmínová
Ivo Vybíral
Škoda Favorit 0 0 0 0 1 0 1
12 Radek Bohuslav
Ivan Zajíc
Škoda 130L/A 0 0 0 0 1 0 1
13 Jan Jelínek Škoda 120 LS 0 0 0 0 0 1 1
14 Michal Streit
Lucie Streitová
Škoda 130 0 0 0 0 0 1 1
15 Miroslav Wolák
Natálie Šillerová
Škoda Felicia 0 0 0 0 0 0 0

A3

posádka vozidlo Okruh Bechyně Rallysprint Předotice Rallysprint Křešice Třebonínský rallysprint Rallye Krtely Okruh Bechyně II body celkem
1 Tomáš Marchal
Tereza Placková
Škoda Rapid RH 10 10 10 0 8 10 48
2 Jaroslav Vránek
Jaroslav Vránek ml.
Škoda Felicia 8 8 8 8 4 0 36
3 Petr Jindra
Petr Jindra ml.
Škoda Felicia 4 6 2 10 6 0 28
4 David Jeřábek Škoda Rapid 6 0 0 0 0 6 12
5 David Šetelík
Dušan Martínek
Peugeot 106 2 1 6 0 1 0 10
6 Jiří Perník
Lukáš Votava
Škoda 130 LR 0 0 0 0 10 0 10
7 Václav Čech
Milan Roob
Citroen Saxo 0 0 0 6 1 2 9
8 Miroslav Sýkora Peugeot 106 0 0 0 0 0 8 8
9 Roman Ertl
Radek Ertl
Lada VFTS 0 2 0 4 0 0 6
10 Michal Bláha
Jiří Zirkler
Citroen Saxo 0 4 1 0 0 0 5
11 Pavel Vokatý
Eduard Mikšík
Citroen Saxo 0 0 4 0 0 1 5
12 Jaroslav Marchal Škoda 130 LR 0 0 0 0 0 4 4
13 Jiří Fošum
Jana Novodvorská
Citroen Saxo 1 1 0 0 1 0 3
14 Josef Kovařík
Iveta Kovaříková
Opel Astra F 0 0 1 0 1 1 3
15 Zdeněk Matas
Dana Vyletová
Suzuki Swift 0 0 0 0 2 0 2
16 David Čihák Peugeot 206 1 0 0 0 0 0 1
17 Roman Pužman Mitsubishi Colt 1 0 0 0 0 0 1
18 Ladislav Nováček
Jan Nováček
Peugeot 106 1 0 0 0 0 0 1
19 František Kadlec
Ivo Kordač
Škoda Felicia 1 0 0 0 0 0 1
20 René Klíma
Roman Klíma
Honda Civic 1 0 0 0 0 0 1
21 Ondřej Rada
Lucie Bultasová
Škoda Felicia 0 1 0 0 0 0 1
22 Miroslav Srb
Michal Spousta
Citroen C2 0 0 1 0 0 0 1
23 Jan Horka
Jana Dufková
Škoda Felicia 0 0 0 0 1 0 1
24 Lukáš Hás
Nikol Trávníčková
Ford Fiesta 0 0 0 0 1 0 1
25 Bohdan Trykar Peugeot 106 0 0 0 0 0 1 1

A4

posádka vozidlo Okruh Bechyně Rallysprint Předotice Rallysprint Křešice Třebonínský rallysprint Rallye Krtely Okruh Bechyně II body celkem
1 David Hoďánek
Nikola Sedláčková
Peugeot 306 8 0 1 10 10 10 39
2 Ondřej Tůma Mitsubishi Colt 6 0 6 8 8 6 34
3 Jiří Kovařík
Jakub Kovařík
Peugeot 206 1 10 10 0 1 4 26
4 Petr Berný
Jakub Kohoutek
VW Golf III 2 8 0 1 1 2 14
5 Karel Dvořák
Alice Dvořáková
Peugeot 306 4 6 2 0 0 1 13
6 Ivan Hanzlík
Tomislav Langkramer
Honda Civic 0 0 8 0 4 1 13
7 Ondřej Havlík Peugeot 205 10 0 0 0 0 1 11
8 Pavel Janeček ml.
Pavel Janeček
Peugeot 205 0 4 0 0 6 0 10
9 David Komárek Nissan Primera 1 1 0 6 0 1 9
10 Michal Tříska VW Golf II 0 0 0 0 0 8 8
11 Jiří Zahradník
Filip Hlavsa
Škoda Octavia 0 0 4 0 1 0 5
12 Tomáš Knytl
Daniel Králík
Renault Clio 1 0 1 0 2 0 4
13 Zuzana Kopáčková
Pavel Staněk
Ren.Megane coup. 1 0 1 0 0 0 2
14 Martin Kovář
Monika Durčanská
BMW E30 318IS 1 0 0 0 0 1 2
15 Tomáš Lenc Ford Fiesta 0 0 1 0 1 0 2
16 Patrik Bujko Renault Clio 1 0 0 0 0 0 1
17 Ladislav Nováček
Jan Nováček
LADA 2106 0 0 0 0 0 0 0

A5 - AWD

posádka vozidlo Okruh Bechyně Rallysprint Předotice Rallysprint Křešice Třebonínský rallysprint Rallye Krtely Okruh Bechyně II body celkem
1 Karel Kadlec Škoda Octavia 0 10 10 10 8 6 44
2 Václav Šindelář Škoda Octavia 10 1 0 0 0 10 21
3 David Zuzak
Hana Martinová
Fiat Punto 2 8 0 0 0 8 18
4 Roman Pavlík
Kateřina Ulrychová
Ford Fiesta R3T 0 0 0 0 10 0 10
5 Petr Punčochář
Jiří Punčochář
BMW E36 8 0 0 0 0 0 8
6 Michal Rypáček
Jiří Punčochář
BMW E36 6 0 0 0 0 0 6
7 Jan Homola Ford Sierra 0 0 6 0 0 0 6
8 Lukáš Mácha Alpina B6 1 0 0 0 0 0 1
9 Martin Vondrášek Peug.306 Maxi 0 0 0 0 1 0 1
  Petr Zima
Eva Svobodová
Ford Mondeo ST vzdává se umístění ve prospěch dalších posádek 0

A5 - 4WD

posádka vozidlo Okruh Bechyně Rallysprint Předotice Rallysprint Křešice Třebonínský rallysprint Rallye Krtely Okruh Bechyně II body celkem
1 Lukáš Sádlo
Martin Tříska
Mitsubishi EVO 9 0 8 8 10 10 4 40
2 Aleš Puška
Simona Kučerová
Mitsubishi EVO 6 6 10 0 8 0 8 32
3 Milan Gregor
Tereza Hejnová
Mitubishi EVO 6 10 0 10 0 0 10 30
4 Jaroslav Macek
Vlastimil Němec
Audi TT 290 R 8 4 0 1 8 6 27
5 Pavel Vokatý
Renata Vařenková
Mazda 323 GTR 0 6 0 0 0 0 6
6 Petr Hlavatý Mitsubishi EVO X 0 0 0 0 6 0 6
7 Lenka Hlavatá Mitsubishi EVO X 0 0 0 0 4 0 4
8 Tomáš Koukal
Martin Mašek
Subaru Impreza 0 0 0 0 0 2 2
9 Zdeněk Fencl Audi TT 0 0 0 0 0 1 1
10 Luboš Čížek Audi S2 RX 0 0 0 0 0 0 0
11 František Slabší Škoda Fabia RX 0 0 0 0 0 0 0

A6

posádka vozidlo Okruh Bechyně Rallysprint Předotice Rallysprint Křešice Třebonínský rallysprint Rallye Krtely Okruh Bechyně II body celkem
1 Miroslav Čabaj Škoda Fabia 10 10 10 0 10 10 50
2 Jaroslav Janoušek Seat Ibiza 8 8 8 0 6 4 34
3 Lukáš Muk
Monika Nožičková
Seat Ibiza 6 0 6 6 4 8 30
4 David Martin
Šárka Martinová
Škoda Fabia 2 2 0 10 8 6 28
5 Vilém Erben
Tomáš Petr
Škoda Fabia 4 6 4 8 0 2 24
6 Šárka Martinová
Monika Kolářová
VW Golf II 0 1 2 4 1 1 9
7 Zbyněk Krestýn
Jana Krestýnová
Škoda Fabia 1 0 0 0 0 0 1
8 Martin Janák
Pavel Burian
VW Golf II Syncro 0 0 0 0 0 1 1
9 Jakub Lasovský VW Golf 0 0 0 0 0 0 0