Okruh Bechyně

Datum závodu:16.4.2023
Start závodu:09:00
Výsledky závoduVÝSLEDKY >>
Propozice:propozice.PDF
Startovní listina:startovní listina.PDF

Mapa RZ

PU - seznamovací jízdy

Vážení závodníci. 

Vítejte v nové sezoně AUTO Design Cupu. 

Věnujte prosíme pozornost změně, kterou jsme pro letošní sezonu udělali.

Mnozí z Vás měli připomínky k tomu, že jsme vám ulehčovali činnost a zařizovali pro Vás pojistky nutné k účasti v soutěži. Poprovadě je to pro nás starost navíc. HVP a.s., jako sponzor Auto design Cupu, nabídla před lety formu sponzorství jako slevu na pojištění posádek. Mohli jsme posádkám účtovat plnou cenu za pojištění (pozn. cena za pojištění odpovědnosti a úrazu na uzavřených tratích je 1300,- ) a rozdíl si nechávat k pořadatelským účelům. Zvolili jsme ale druhou možnost a to, že sponzorství postoupíme posádkám a ušetříme jim takto náklady na start v soutěži. Proto platíte za pojištění odpovědnosti i úrazu, za celou posádku pouhých 600,-, nikoliv standardních 1300,-. Děkujeme tímto jednomu z hlavních sponzorů Hasičské Vzájemné pojišťovně a.s.

I přesto, že jsme takto vyšli vstříc, a přidělali si tím starosti a práci navíc, někteří z vás pochybují, remcají a špekulují. Tak pro vás je přesně tato změna připravena. Pokud nebudete chtít pojistku zřidít zárověň s přihláškou, zaplatit 600,-kč ke startovnému, nemusíte. Zařiďte si pojistku odpovědnosti i úrazu na uzavřených tratích kdekoliv jinde. Maxímálně 4dny před soutěží nám tuto pojistku předložte ke kontrole, zda je platná pro typ soutěže, které se budete účastnit. Pokud bude pojistka sjednána tak, aby kryla škody a úraz na uzavřené trati amatérských soutěží, nebude problém. POZOR: Pojistky sjednané pod Autoklubem ČR se nevztahují na amatérské soutěže!!!! Některé úrazové a životní pojistky mají také vyjímky, kdy neplní v případě motorsportu a amatérských soutěží. Na to dejte pozor. 

Upozorňujeme, že v kontrole pojistných smluv budeme velmi přísní. Nemůžeme si dovolit, v případě že způsobíte jakoukoliv škodu, nebo zranění cizím osobám, aby tato situace nebyla kryta pojistkou. 

Děkujeme a těšíme se na vás