https://www.high-endrolex.com/28

Zrušeno!! | AUTO Design CUP

https://www.high-endrolex.com/28

Zrušeno!!

Datum závodu:7.9.2024
Start závodu:09:00
AUTO DESIGN CUP 2024 - situace nejistá
Vážení příznivci ADC, po četných dotazech na plánovanou soutěž Rallysprint Předotice mi nezbývá, než se postavit k situaci čelem a veřejně odpovědět. Přiznám se, že jsem vše oddalovala, ale již musím s pravdou ven. Prodlužování napsání tohoto článku má dva důvody. Ten první je u mě hodně známý a není nikterak zajímavý. Mé pracovní vytížení nekamarádí s časem. Horší je ten druhý důvod. Myslela jsem si, že čím delší doba uplyne od tragické Rally Šumava, tím se moje emoce nějak srovnají. Ono se tak ale neděje. Moji blízcí již pěknou řádku let vědí, že závody pořádám s velkou nechutí a doslova "přes závit". Vždy mě ale někdo, nebo něco dostatečně nakoplo k tomu, zatnout zuby a makat dál. Bohužel po velmi bolestivé události (Alči Krejčíkové) už nedokážu najít jedinou motivaci a smysl pokračovat v pořádání závodů. Myslím tím závody na pozemních komunikacích. Okruh Bechyně bychom na jaře a na podzim zorganizovali. Jelikož nebude tento článek číst jeden člověk s jedním názorem, ale mnozí z vás budou mít reakce rozdílné, dovolím si na svou obhajobu vyjádřit, že i já jsem jen člověk. Můj volný čas považuji za vzácnost a je ta správná doba plnohodnotně se věnovat své rodině. Chvíle po boku mého skvělého manžela a syna jsou to nejvíc a už to nechci narušovat nervozitou a nervy s přípravami a organizováním soutěží.
Rallysprint Předotice jsme kvůli uzavírce silnice (čtyřproudu) zrušili a našli náhradní variantu. Nicméně ani tuto soutěž a zřejmě ani novou, krásnou RZ nepojedeme.
Možná se zase časem všechno otočí, už několikrát jsme i s bývalým kolegou měli závodů plné zuby a vyhrožovali úplným ukončením činnosti. Jenže ono je strašně těžké, když něco budujete hromadu let, dáváte tomu celé své srdce, ono to funguje, lidi vás pochválí a vidíte, že to závodníky baví, nejde to jen tak zahodit, opustit, vzdát to.....
Ale nic nejde dělat věčně. Omlouvám se všem.
Pokud teď někdo z vás používá u monitorů nebo telefonů sprostá slova, nedej bože vulgarismy na mou osobu, máte na to právo. Ale také má kdokoliv z vás možnost vzít své korunky, svůj čas, své pevné nervy a může uspořádat soutěž se vším všudy. Jednou, možná dvakrát vás to asi i bude bavit. Ale téměř devatenáct let, 4-6 soutěží za rok taková sranda už není.
Takže s těmi, kdo nám zachovají přízeň, se velmi ráda potkám v říjnu v Bechyni a ostatním přeji mnoho úspěchů jak v závodech, tak osobním životě.
Děkuji všem za pochopení, mně se teď strašně ulevilo.
Čalounová Eva - AUTO Design Racing Team
Zobrazit přehledy a reklamy
Propagovat příspěvek
 
Všechny reakce:
103103