Třída A1

pořadí   posádka vozidlo Okruh Bechyně Třebonínský rallysprint Rallysprint Předotice Okruh Bechyně II   body celkem
    Dominik Dobiáš
Monika Dobiášová
VW Polo 8 10 8     26
    Roman Tvarůžek
Richard Dobiáš
Suzuki Swift 10 4 10     24
    Stanislav Pavlík
Alena Hepnarová
VW Polo 4 6 6     16
    Jiří Malcát Toyota Yaris 6 8 2     16
     Jaroslav Koranda Toyota Yaris 2 2 4     8
    Jan Malcát Toyota Yaris 0 1 0 0   1
    Zdeněk Fiedler
Libuše Fiedlerová
Trabant 601 RS 0 0 1     1
    Tomáš Mráz
Stanislav Bláha
Wartburg 353     1     1

 Třída A2

pořadí   posádka vozidlo Okruh Bechyně Třebonínský rallysprint Rallysprint Předotice Okruh Bechyně II   body celkem
    Jaroslav Kožišník
Jiří Němec
Škoda Felicia 8 10 0     18
    Petr Zvára
Marek Žižka
Škoda 130 6 0 10     16
    Tomáš Tesař
Tereza Tesařová
Škoda 130LR 1 8 6     15
    Michal Streit
Lucie Streitová
Škoda 130 10 0 1     11
    Veronika Kožmínová
Eduard Perski
Škoda Favorit 0 6 4     10
    Luboš Tůma
Martin Macek
Škoda Favorit 0 0 8     8
    Milan Breda
Pavel Breda
Škoda Felicia 1 4 2     7
    Pavel Novotný
David Prokeš
Škoda 120L 4 0 0     4
    Jan Ruta
Tomáš Spurný
Škoda 130 LR 2 0 0     2
    Božena Křížová Mazda 121 1 0 0     1
    Lukáš Faměra
Miroslav Vávra
Škoda 130LF 1 0 0     1
    Jiří Valeš
Miluše Valešová
Škoda 130 0 1 0     1
    Martin Fejfar
Jan Bíca
Suzuki Swift 0 1 0     1

 Třída A3

pořadí   posádka vozidlo Okruh Bechyně Třebonínský Rallysprint Rallysprint Předotice Okruh Bechyně II   body celkem
    Tomáš Marchal
Tereza Placková
Škoda Rapid RH 10 10 0     20
    David Jeřábek
Jitka Pouzarová
Škoda 130RS 6 1 10     17
    Václav Čech
Jiří Špička
Citroen Saxo 4 2 6     12
    Petr Jindra
Petr Jindra ml.
Škoda Felicia 1 6 2     9
    Jaroslav Vránek
Jakub Chrástka
Škoda Felicia 1 4 4     9
    Michal Bláha
Pavel Vokatý
Citroen Saxo 1 0 8     9
    Jaroslav Marchal Škoda 130 LR 8 0 0     8
    Jan Červený
Jakub Beneš
Peugeot 106 0 8 0     8
    Jiří Fošum
Jana Novodvorská
Citroen Saxo 1 1 1     3
    Tomáš Flek
Ivo Poch
Škoda 120s 2 0 0     2
    David Šetelík
Daniel Koželuh
Peugeot 106 1 1 0     2
    Jaroslav Svoboda Citroen C2 1 0 0     1
    Miloš Kutílek Škoda Felicia 1 0 0     1
    Martin Křepela Honda Civic 1 0 0     1
    Daniel Křepela Honda Civic 1 0 0     1
    Pavel Vokatý
Eduard Mikšík
Citroen Saxo 0 0 1     1
    René Klíma
Roman Klíma
Honda Civic 0 0 1     1

 Třída A4 

pořadí   posádka vozidlo Okruh Bechyně Třebonínský rallysprint Rallysprint Předotice Okruh Bechyně II   body celkem
    Petr Sauer VW Golf I 10 8 1     19
    Martin Kovář BMW E30 318IS 8 0 10     18
    David Komárek Nissan Primera 4 1 8     13
    Jakub Valenta Peugeot 206 2 10 1     13
    Pavel Janeček ml.
Pavel Janeček
Peugeot 205 1 6 6     13
    David Čech
Barbora Kokešová
Mazda RX-8 6 0 0     6
    Tomáš Knytl
Daniel Králík
Renault Clio 0 1 4     5
    Ivan Hanzlík
Tomislav Langkramer
Honda Civic 0 4 0     4
    Karel Dvořák ml.
Miroslav Sýba
Peugeot 306 0 2 0     2
    Tomáš Lenc Ford Fiesta 0 1 0     1
    Jaroslav Kožišník
Radek Týmal
Škoda Fabia 0 0 1     1

 Třída A5 2WD

pořadí   posádka vozidlo Okruh Bechyně Třebonínský rallysprint Rallysprint Předotice Okruh Bechyně II   body celkem
    Karel Kadlec Škoda Octavia 8 10 0     18
    Martin Jeřábek Škoda RSJ300 10 0 0     10
    Martin Winkler Nissan 200sx 0 0 10     10
    Pavel Janeček ml.
Pavel Janeček
Ford Focus 6 0 0     6

Třída A5 4WD 

pořadí   posádka vozidlo Okruh Bechyně Třebonínský rallysprint Rallysprint Předotice Okruh Bechyně II   body celkem
    Jaroslav Macek
Vlastimil Němec
Audi TT 290 R 10 10 8     28
    Lukáš Sádlo
Monika Kolářová
Mitsubishi EVO 9 6 8 10     24
    Luboš Čížek
Simona Veithová
Audi S2 RX 8 0 0     8
    Petr Jiroch
Vítězslav Křižan
Subaru Impreza 0 0 6     6
    Jiří Stoch
Ján Prokop
Subaru Impreza 0 0 4     4
    Tomáš Kapoun
Jan Těšínský
Subaru Impreza 0 0 2     2

 Třída A6

pořadí   posádka vozidlo Okruh Bechyně Třebonínský rallysprint Rallysprint Předotice Okruh Bechyně II   body celkem
    Miroslav Čabaj
Vladimíř Štindl
Škoda Fabia 10 10 10     30
    Vilém Erben
Tomáš Petr
Škoda Fabia 6 8 8     22
    Jaroslav Janoušek
Michal Netřeba
Seat Ibiza 8 0 6     14
    Ondřej Littner
Denisa Littnerová
Seat Ibiza 4 0 1     5
    Zdeněk Fencl Audi A3 2 1 2     5
    Patrik Fagala
Michaela Zimová
Seat Ibiza 1 0 4     5
    Petr Zima
Martin Zemek
Peugeot 205 1 0 1     2
    Lukáš Muk
Monika Nožičková
Seat Ibiza 1 0 0     1
    Radek John
Šárka Kabeláčová
Škoda Fabia 0 0 0     0